047303.5HAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047303.5HAT1L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 047303.5HAT1L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 047303.5HAT1L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 047303.5HAT1L
Tau Wae 047303.5HAT1L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66348 pcs Pepa Raraunga 047303.5HAT1L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 473
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 47303.5HAT1L
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 26.8
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.024 Ohms
Whakatauranga onamata 3.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, PSE, UR