047302.5YRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047302.5YRT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 047302.5YRT3
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 047302.5YRT3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 047302.5YRT3
Tau Wae 047302.5YRT3 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4233 pcs Pepa Raraunga 047302.5YRT3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 473
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 047302.5T3
047302.5YRT3-
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 13
DC Resistance 0.052 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A