0469004.WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0469004.WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0469004.WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 4A 32VDC 1206
Ngā Rauemi: 0469004.WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0469004.WR
Tau Wae 0469004.WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 4A 32VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205600 pcs Pepa Raraunga 0469004.WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.129" L x 0.064" W x 0.035" H (3.27mm x 1.63mm x 0.90mm)
Raupapa 469 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 0469004WR
F3538TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 3.56 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
DC Resistance 0.052 Ohms Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 60A