0469001.WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0469001.WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0469001.WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1A 63VDC 1206
Ngā Rauemi: 0469001.WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0469001.WR
Tau Wae 0469001.WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1A 63VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71825 pcs Pepa Raraunga 0469001.WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Rahi / Rahi 0.129" L x 0.064" W x 0.035" H (3.27mm x 1.63mm x 0.90mm)
Raupapa 469 Wā Whakautu Slow