046802.5WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046802.5WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 046802.5WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 2.5A 63VAC/VDC 1206
Ngā Rauemi: 046802.5WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 046802.5WR
Tau Wae 046802.5WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 2.5A 63VAC/VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115548 pcs Pepa Raraunga 046802.5WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Raupapa SlimLine™ 468
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 90°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.011 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.0224 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 50A DC