046801.5WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046801.5WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 046801.5WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206
Ngā Rauemi: 046801.5WR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 046801.5WR
Tau Wae 046801.5WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5776 pcs Pepa Raraunga 046801.5WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Raupapa SlimLine™ 468
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 046801.5
Tae Mahi -55°C ~ 90°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.288
DC Resistance 0.0475 Ohms Whakatauranga onamata 1.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A