046501.6DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046501.6DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 046501.6DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1.6A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 046501.6DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 046501.6DR
Tau Wae 046501.6DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1.6A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88565 pcs Pepa Raraunga 046501.6DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Raupapa NANO²® 465 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 046501.6DR-ND
0465016DR
F5578TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 9.2 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
DC Resistance 0.056 Ohms Whakatauranga onamata 1.6A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga PSE, UMF
Ngā Hua e hāngai ana
0465001.DR
0465001.DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 84291 pcs
Tikiake: 0465001.DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 66427 pcs
Tikiake: 04651.25DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: SPOX BMI SINGLE ROW 1X6 CIRCUITS
Tikiake: 0465111000.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 6.3A 250VAC 2SMD