0465001.DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0465001.DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0465001.DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0465001.DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0465001.DR
Tau Wae 0465001.DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84291 pcs Pepa Raraunga 0465001.DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Raupapa NANO²® 465 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 0465001
0465001.DR-ND
0465001DR
F3667TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.8 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
DC Resistance 0.107 Ohms Whakatauranga onamata 1A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A