0461002.ER
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0461002.ER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0461002.ER
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 2A 600VAC/80VDC SMD
Ngā Rauemi: 0461002.ER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0461002.ER
Tau Wae 0461002.ER Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 2A 600VAC/80VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75554 pcs Pepa Raraunga 0461002.ER.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm) Raupapa Telelink® 461
Wā Whakautu Slow Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa F1551CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 17.5
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.05 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 60A AC, 100A DC
Whakaaetanga CSA, UR Nga tono Telecom
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
I roto i te taonga: 3667 pcs
Tikiake: 0461047.pdf
RFQ
04611
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: TRUSTAT FLR MT GND 15'
I roto i te taonga: 7549 pcs
Tikiake:
RFQ
0461002.ERT
0461002.ERT
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2SMD
Tikiake: 0461002.ERT.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0461-5-15-80-21-84-04-0.pdf
04610
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: TRUSTAT GND LD DL BANANA JK 15'
Tikiake:
Kaihanga: Phoenix Contact
0461.500ER
0461.500ER
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 500MA 600VAC/80VDC
Tikiake: 0461.500ER.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
0461.500ERT
0461.500ERT
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 500MA 250VAC 2SMD
Tikiake: 0461.500ERT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel