0461.500ERT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0461.500ERT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0461.500ERT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 500MA 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0461.500ERT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0461.500ERT
Tau Wae 0461.500ERT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 500MA 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5359 pcs Pepa Raraunga 0461.500ERT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm)
Raupapa Nano²® Telelink® 461 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 0461.500T
461.500T
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.84 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Board Mount Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.56 Ohms Whakatauranga onamata 500mA
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga CSA, UR Nga tono Telecom
Ngā Hua e hāngai ana
0461002.ERT
0461002.ERT
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 4506 pcs
Tikiake: 0461002.ERT.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
I roto i te taonga: 10064 pcs
Tikiake: 0461018.pdf
RFQ
04610
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: TRUSTAT GND LD DL BANANA JK 15'
Tikiake:
0461.500ER
0461.500ER
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 500MA 600VAC/80VDC
Tikiake: 0461.500ER.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Tikiake: 0461021.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 2A 600VAC/80VDC SMD
Tikiake: 0461002.ER.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel