0459.200ER
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0459.200ER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0459.200ER
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0459.200ER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0459.200ER
Tau Wae 0459.200ER Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80052 pcs Pepa Raraunga 0459.200ER.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Raupapa PICO® 459
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Ētahi Ingoa R459.200ER
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.895 Ohms Whakatauranga onamata 200mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC