| Tau Wae | 0459.062UR | Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC SMD | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 78367 pcs | Pepa Raraunga | 0459.062UR.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125V | Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Rahi / Rahi | 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) | Raupapa | PICO® 459 |
| Wā Whakautu | Fast | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 2-SMD, J-Lead | Ētahi Ingoa | 0459.062UR-ND 0459062UR F3155TR R459.062 R459.062UR |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te whakarewa I²t | 0.000075 |
| Momo Momo | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | DC Resistance | 7 Ohms |
| Whakatauranga onamata | 62mA | Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A AC, 300A DC | Whakaaetanga | CSA, UL |