04533.15MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04533.15MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04533.15MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 04533.15MR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04533.15MR
Tau Wae 04533.15MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128893 pcs Pepa Raraunga 04533.15MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Raupapa NANO²® 453
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa 04533.15MR-ND
0453315MR
F3654TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1.92
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0215 Ohms
Whakatauranga onamata 3.15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, PSE, UL