04531.25MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04531.25MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04531.25MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 04531.25MR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04531.25MR
Tau Wae 04531.25MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86287 pcs Pepa Raraunga 04531.25MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Raupapa NANO²® 453
Wā Whakautu Fast Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa F11135DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.664
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.078 Ohms
Whakatauranga onamata 1.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, PSE, UL