04513.15MRSN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04513.15MRSN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04513.15MRSN
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 04513.15MRSN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04513.15MRSN
Tau Wae 04513.15MRSN Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108175 pcs Pepa Raraunga 04513.15MRSN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)
Raupapa NANO²® 451 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 4513.15MRSN Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.92 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.0215 Ohms Whakatauranga onamata 3.15A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga CSA, METI, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: MICROLOCK PLUS CABLE BLACK 6-CKT
I roto i te taonga: 61374 pcs
Tikiake: 0451110602.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: NANO-FIT 2 CIRCUIT 1M
I roto i te taonga: 46218 pcs
Tikiake: 0451300210.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: NANO-FIT 4 CIRCUIT 150MM
04513.15NR
04513.15NR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE NANO SMF 3.15A PCB SMD
Tikiake: 04513.15NR.pdf
Whakaahuatanga: NANO-FIT 2 CIRCUIT 300M
04513.15NRL
04513.15NRL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC
Tikiake: 04513.15NRL.pdf
04513.15MR
04513.15MR
Tikiake: 04513.15MR.pdf
04513.15MRL
04513.15MRL
Tikiake: 04513.15MRL.pdf
Whakaahuatanga: NANO-FIT 2 CIRCUIT 150MM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel