04513.15MRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04513.15MRL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04513.15MRL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 04513.15MRL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04513.15MRL
Tau Wae 04513.15MRL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103953 pcs Pepa Raraunga 04513.15MRL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Raupapa NANO²® 451
Wā Whakautu Fast Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa F2584DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1.92
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0215 Ohms
Whakatauranga onamata 3.15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, PSE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: NANO-FIT 2 CIRCUIT 300M
I roto i te taonga: 69671 pcs
Tikiake: 0451300203.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: MICROLOCK PLUS CABLE BLACK 6 CKT
I roto i te taonga: 59694 pcs
Tikiake: 0451110605.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: NANO-FIT 2 CIRCUIT 1M
04513.15MRSN
04513.15MRSN
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC 2SMD
Tikiake: 04513.15MRSN.pdf
04513.15NR
04513.15NR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE NANO SMF 3.15A PCB SMD