0451.500MRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0451.500MRL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0451.500MRL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0451.500MRL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0451.500MRL
Tau Wae 0451.500MRL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118917 pcs Pepa Raraunga 0451.500MRL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Raupapa NANO²® 451
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa 0451.500MRL-ND
0451500MRL
F2574TR
R451.500L
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0795
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.42 Ohms
Whakatauranga onamata 500mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UL