0451.400MRSN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0451.400MRSN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0451.400MRSN
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0451.400MRSN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0451.400MRSN
Tau Wae 0451.400MRSN Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88464 pcs Pepa Raraunga 0451.400MRSN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)
Raupapa NANO²® 451 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 451.400MRSN Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.0484 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.56 Ohms Whakatauranga onamata 400mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A