044707.5YXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
044707.5YXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 044707.5YXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 1.044707.5YXP.pdf2.044707.5YXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 044707.5YXP
Tau Wae 044707.5YXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3229674684 pcs Pepa Raraunga 1.044707.5YXP.pdf2.044707.5YXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.430" L x 0.150" W x 0.404" H (10.92mm x 3.81mm x 10.26mm) Raupapa 447
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Box Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te whakarewa I²t 68 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.011 Ohms
Whakatauranga onamata 7.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 50A DC Whakaaetanga CSA, UL