044707.5Y
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
044707.5Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 044707.5Y
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 1.044707.5Y.pdf2.044707.5Y.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 044707.5Y
Tau Wae 044707.5Y Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5405 pcs Pepa Raraunga 1.044707.5Y.pdf2.044707.5Y.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.430" L x 0.150" W x 0.404" H (10.92mm x 3.81mm x 10.26mm) Raupapa 447
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Box Ētahi Ingoa 044707.5
44707.5Y
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 68
DC Resistance 0.011 Ohms Whakatauranga onamata 7.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 50A DC
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN HEADER 6POS 3MM R/A TIN
I roto i te taonga: 70080 pcs
Tikiake: 0447640601.pdf
RFQ
0447010.YXP
0447010.YXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 10A 350VAC 125VDC