044607.5ZRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
044607.5ZRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 044607.5ZRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 044607.5ZRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 044607.5ZRP
Tau Wae 044607.5ZRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2999130646 pcs Pepa Raraunga 044607.5ZRP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.430" L x 0.345" W x 0.150" H (10.92mm x 8.76mm x 3.81mm) Raupapa 446
Wā Whakautu Fast Paa / Case 2-SMD, Gull Wing
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te whakarewa I²t 68
DC Resistance 0.011 Ohms Whakatauranga onamata 7.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 50A DC
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Fair-Rite Products Corp.
Whakaahuatanga: 46 ROUND CABLE CORE ASSEMBLY
I roto i te taonga: 91560 pcs
Tikiake: 0446164951.pdf
RFQ
044607.5ZR
044607.5ZR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC
I roto i te taonga: 5580 pcs
Tikiake: 044607.5ZR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 10A 350VAC 125VDC
Tikiake: 0446010.ZR.pdf
Tikiake: 0446164281.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK GROUND 12-28AWG
0446005.ZRP
0446005.ZRP
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 5A 350VAC 125VDC