044607.5ZR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
044607.5ZR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 044607.5ZR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 044607.5ZR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 044607.5ZR
Tau Wae 044607.5ZR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 7.5A 350VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5580 pcs Pepa Raraunga 044607.5ZR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.430" L x 0.345" W x 0.150" H (10.92mm x 8.76mm x 3.81mm) Raupapa 446
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Gull Wing Ētahi Ingoa 044607.5
F1004TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te whakarewa I²t 68
DC Resistance 0.011 Ohms Whakatauranga onamata 7.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 50A DC
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0446005.ZRP
0446005.ZRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 5A 350VAC 125VDC