0441.750WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0441.750WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0441.750WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603
Ngā Rauemi: 0441.750WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0441.750WR
Tau Wae 0441.750WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144882 pcs Pepa Raraunga 0441.750WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)
Raupapa 441 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 750mA