0441.500WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0441.500WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0441.500WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
Ngā Rauemi: 0441.500WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0441.500WR
Tau Wae 0441.500WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126562 pcs Pepa Raraunga 0441.500WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)
Raupapa 441 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 500mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: MF SMC VERT HDR CLIP GOLD 14CKT
I roto i te taonga: 12530 pcs
Tikiake: 0440681004.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: MF BMI VERT HDR ASSY GOLD 24CKT
I roto i te taonga: 9908 pcs
Tikiake: 0440681006.pdf
RFQ
0441003.WRA
0441003.WRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 3.0A 32V SMD 0603
Tikiake: 0441003.WRA.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 2.0A 32V SMD 0603
Tikiake: 0441002.WRA.pdf
Whakaahuatanga: MF SMC BMI VERT HDR W/CLIP
0441002.WR
0441002.WR
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 2A 32VDC 0603
Tikiake: 0441002.WR.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 375MA 32VDC 0603