043801.5WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
043801.5WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 043801.5WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1.5A 32VAC 63VDC
Ngā Rauemi: 043801.5WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 043801.5WR
Tau Wae 043801.5WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1.5A 32VAC 63VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107281 pcs Pepa Raraunga 043801.5WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm) Raupapa 438
Wā Whakautu Fast Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 0438015WR
F2949CT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0902
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.174 Ohms
Whakatauranga onamata 1.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UL