0438005.WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0438005.WRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0438005.WRA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 5A 32V FAST AECQ 1206
Ngā Rauemi: 0438005.WRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0438005.WRA
Tau Wae 0438005.WRA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 5A 32V FAST AECQ 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134306 pcs Pepa Raraunga 0438005.WRA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 12V
Rahi / Rahi 0.062" L x 0.033" W x 0.024" H (1.58mm x 0.85mm x 0.61mm) Raupapa 438A
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa F10735TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.747
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0127 Ohms
Whakatauranga onamata 5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0438004.WRA
0438004.WRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 4A 32V FAST AECQ 1206
I roto i te taonga: 94919 pcs
Tikiake: 0438004.WRA.pdf
RFQ
0438005.WR
0438005.WR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 5A 12VAC 32VDC 0603