042902.5WRM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
042902.5WRM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 042902.5WRM
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 2.5A 32VAC/VDC 1206
Ngā Rauemi: 042902.5WRM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 042902.5WRM
Tau Wae 042902.5WRM Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 2.5A 32VAC/VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5119 pcs Pepa Raraunga 042902.5WRM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.060" W x 0.045" H (3.18mm x 1.52mm x 1.14mm) Raupapa 429
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 042902.5
042902.5WR
42902.5WR
42902.5WRM
F1272TR
Tae Mahi -55°C ~ 90°C Momo Tae Surface Mount
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 2.5A