042901.5WRM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
042901.5WRM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 042901.5WRM
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206
Ngā Rauemi: 042901.5WRM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 042901.5WRM
Tau Wae 042901.5WRM Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4689 pcs Pepa Raraunga 042901.5WRM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.060" W x 0.045" H (3.18mm x 1.52mm x 1.14mm) Raupapa 429
Wā Whakautu Fast Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 0429015WRM
F1236CT
Tae Mahi -55°C ~ 90°C Momo Tae Surface Mount
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 1.5A