0375015.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0375015.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0375015.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 15A 125VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0375015.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0375015.MXP
Tau Wae 0375015.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 15A 125VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81097 pcs Pepa Raraunga 0375015.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 375 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
Whakatauranga onamata 15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA Whakaaetanga CE, CSA, UL
Ngā Hua e hāngai ana
0375015.M
0375015.M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 15A 125VAC 3AB 3AG