0375015.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0375015.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0375015.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 15A 125VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0375015.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0375015.H
Tau Wae 0375015.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 15A 125VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5223 pcs Pepa Raraunga 0375015.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 375 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 15A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA
Whakaaetanga CE, CSA, UL
Ngā Hua e hāngai ana
0375012.HXP
0375012.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 12A 125VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 95258 pcs
Tikiake: 0375012.HXP.pdf
RFQ
0375012.MXP
0375012.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 74009 pcs
Tikiake: 0375012.MXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0375-0-15-80-02-27-10-0.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: FERRULE 25.0MM 18 1 = 100PCS
Tikiake:
0375012.M
0375012.M
Tikiake: 0375012.M.pdf
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 15A 125VAC 3AB 3AG
Tikiake: 0375015.MXP.pdf
Tikiake: 0375015.M.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .040-.050 SOLDER
Tikiake: 0375-0-67-80-02-27-10-0.pdf
0375012.H
0375012.H
Tikiake: 0375012.H.pdf
0375015.HXP
0375015.HXP
Tikiake: 0375015.HXP.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: FERRULE 16.0MM 18 1 = 100PCS
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel