03560002Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03560002Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03560002Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.03560002Z.pdf2.03560002Z.pdf
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03560002Z
Tau Wae 03560002Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25385 pcs Pepa Raraunga 1.03560002Z.pdf2.03560002Z.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa 356 Ētahi Ingoa 03560002Z-ND
356002
F4937
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related 3AG
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 15A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 15A