03560001Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03560001Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03560001Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.03560001Z.pdf2.03560001Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03560001Z
Tau Wae 03560001Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54497 pcs Pepa Raraunga 1.03560001Z.pdf2.03560001Z.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa 356 Ētahi Ingoa 03560001Z-ND
356001
F1906
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related 3AG
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 15A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 15A
Whakaaetanga Mea Spring Brass Whakautu Whakamutunga Nickel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 92320 pcs
Tikiake: 0356-0-15-80-34-80-10-0.pdf
RFQ
03560004Z
03560004Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
I roto i te taonga: 7098 pcs
Tikiake: 03560004Z.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 03560005Z.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .032-.046 SOLDER
Tikiake: 0356-0-15-15-34-27-10-0.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel