0327900.UXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0327900.UXS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLADE MICRO 32V 500 PC
Ngā Rauemi: 0327900.UXS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0327900.UXS
Tau Wae 0327900.UXS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLADE MICRO 32V 500 PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 321963 pcs Pepa Raraunga 0327900.UXS.pdf
Rahi / Rahi 0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm) Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Micro
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
032707.5ZXS
032707.5ZXS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MICRO
I roto i te taonga: 4909 pcs
Tikiake: 032707.5ZXS.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 32VDC BLADE MICRO
I roto i te taonga: 5843 pcs
Tikiake: 0327030.ZXS.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .032-.046 HEX
Tikiake: 0328-0-15-01-34-01-10-0.pdf
032707.5ZXT
032707.5ZXT