032707.5UXS
Hua Hua
Tau Wae: 032707.5UXS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTOMOTVE 7.5A 32VDC BLADE
Ngā Rauemi: 032707.5UXS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 032707.5UXS
Tau Wae 032707.5UXS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTOMOTVE 7.5A 32VDC BLADE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 322682 pcs Pepa Raraunga 032707.5UXS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm)
Raupapa MICRO2™ Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Micro
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 47
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive DC Resistance 10.8 mOhms
Whakatauranga onamata 7.5A Tae Brown