03261.25H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03261.25H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03261.25H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 1.25A 250VAC 3AB, 3AG
Ngā Rauemi: 03261.25H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03261.25H
Tau Wae 03261.25H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERM 1.25A 250VAC 3AB, 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5528 pcs Pepa Raraunga 03261.25H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 326 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 03261.25
326 1.25(BULK)
3261.25(BULK)
F470
H3261.25
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 24 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.266 Ohms
Whakatauranga onamata 1.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
03266.25MXP
03266.25MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 6.25A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 88814 pcs
Tikiake: 03266.25MXP.pdf
RFQ
0326030.VXP
0326030.VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
I roto i te taonga: 17864 pcs
Tikiake: 0326030.VXP.pdf
RFQ
03261.25HXP
03261.25HXP
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC