032603.2VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
032603.2VXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 032603.2VXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 3.2A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 1.032603.2VXP.pdf2.032603.2VXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 032603.2VXP
Tau Wae 032603.2VXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 3.2A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19350 pcs Pepa Raraunga 1.032603.2VXP.pdf2.032603.2VXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 326 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 32603.2VXP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 214 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0539 Ohms Whakatauranga onamata 3.2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A