0326012.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326012.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0326012.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0326012.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0326012.H
Tau Wae 0326012.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4219 pcs Pepa Raraunga 0326012.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 326 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0326012
0326012.M
0326012H
326 012(BULK)
326012(BULK)
F484
H326012
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 129 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0066 Ohms
Whakatauranga onamata 12A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 400A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0326012.MXCCP
0326012.MXCCP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 12A 250VAC 60VDC 3AB
I roto i te taonga: 86030 pcs
Tikiake: 0326012.MXCCP.pdf
RFQ
032601.6MXP
032601.6MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 1.6A 250VAC 125VDC 3AB
I roto i te taonga: 72964 pcs
Tikiake: 032601.6MXP.pdf
RFQ
0326012.HXP
0326012.HXP