0326010.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326010.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0326010.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0326010.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0326010.H
Tau Wae 0326010.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5373 pcs Pepa Raraunga 0326010.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 326 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0326010
0326010.M
0326010H
326 010(BULK)
326010(BULK)
F483
H326010
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 137 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0131 Ohms
Whakatauranga onamata 10A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 400A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
032601.6H
032601.6H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 4614 pcs
Tikiake: 032601.6H.pdf
RFQ
032601.5VXP
032601.5VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 1.5A 250VAC 125VDC 3AB
I roto i te taonga: 12220 pcs
Tikiake: 032601.5VXP.pdf
RFQ
0326010.HXP
0326010.HXP
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG