0314.375MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0314.375MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0314.375MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 0314.375MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0314.375MXP
Tau Wae 0314.375MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114400 pcs Pepa Raraunga 0314.375MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Raupapa 314
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.05 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.82 Ohms Whakatauranga onamata 375mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0314.375H
0314.375H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 4822 pcs
Tikiake: 0314.375H.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 750MA 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 4292 pcs
Tikiake: 0314.750H.pdf
RFQ
0314.375M
0314.375M