0314.375H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0314.375H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0314.375H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 0314.375H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0314.375H
Tau Wae 0314.375H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4822 pcs Pepa Raraunga 0314.375H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Raupapa 314
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa 0314.375
314 .375(BULK)
314.375(BULK)
F152
H314.375
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.05
DC Resistance 0.82 Ohms Whakatauranga onamata 375mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0314.375MXP
0314.375MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 114400 pcs
Tikiake: 0314.375MXP.pdf
RFQ
0314.375M
0314.375M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4298 pcs
Tikiake: 0314.375M.pdf
RFQ
0314.375HXP
0314.375HXP