0313015.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313015.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0313015.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0313015.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0313015.H
Tau Wae 0313015.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4866 pcs Pepa Raraunga 0313015.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0313015
0313015.M
0313015H
313 015(BULK)
313015(BULK)
F338
H313015
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1870 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.005 Ohms
Whakatauranga onamata 15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300A Whakaaetanga UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0313012.VXP
0313012.VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 17819 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 10A 32VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 20579 pcs
Tikiake:
RFQ
0313015.HXP
0313015.HXP
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG