0313012.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313012.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0313012.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0313012.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0313012.H
Tau Wae 0313012.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4567 pcs Pepa Raraunga 0313012.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0313012
0313012.M
0313012H
313 012(BULK)
313012(BULK)
F337
H313012
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1200 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0064 Ohms
Whakatauranga onamata 12A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300A Whakaaetanga UL