0312.062MXCCP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.062MXCCP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0312.062MXCCP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 1.0312.062MXCCP.pdf2.0312.062MXCCP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0312.062MXCCP
Tau Wae 0312.062MXCCP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73811 pcs Pepa Raraunga 1.0312.062MXCCP.pdf2.0312.062MXCCP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 312 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 0.000249
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 24.7 Ohms
Whakatauranga onamata 62mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CE, CSA, UL