0312.062H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.062H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0312.062H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0312.062H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0312.062H
Tau Wae 0312.062H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4906 pcs Pepa Raraunga 0312.062H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 312 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0312.062
0312.062M
312 .062(BULK)
312.062(BULK)
F102
H312.062
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 0.000249 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 24.5 Ohms
Whakatauranga onamata 62mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0312.010VXP
0312.010VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 4825 pcs
Tikiake: 0312.010VXP.pdf
RFQ
0312.062HXP
0312.062HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 80277 pcs
Tikiake: 0312.062HXP.pdf
RFQ
0312.031V
0312.031V
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 31MA 250VAC 3AB 3AG
Tikiake: 0312.031V.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0312-0-15-80-34-27-10-0.pdf
0312.010V
0312.010V
Tikiake: 0312.010V.pdf