02982001ZXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02982001ZXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02982001ZXT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS
Ngā Rauemi: 02982001ZXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02982001ZXT
Tau Wae 02982001ZXT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5676 pcs Pepa Raraunga 02982001ZXT.pdf
Tuhinga 32V Kāhua Whakamutunga Bolt Down
Raupapa MEGA® 298 Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Chassis Mount
Momo Purihi Block Momo Momo Bolt Down
Rahi Whakairo 2.700" L x 0.750" W x 0.420" H (68.58mm x 19.05mm x 10.67mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related MEGA 298
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 500A 32V 2 Circuit Bolt Down Chassis Mount Whakatauranga onamata 500A
Whakaaetanga Mea - Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02982011ZXT
02982011ZXT
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: MEGA HOLDER DUAL 350A & 450A
I roto i te taonga: 4654 pcs
Tikiake: 02982011ZXT.pdf
RFQ
0298200.ZXB
0298200.ZXB
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
I roto i te taonga: 26205 pcs
Tikiake: 0298200.ZXB.pdf
RFQ
02982001Z
02982001Z
Whakaahuatanga: FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS