02982001Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02982001Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS
Ngā Rauemi: 02982001Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02982001Z
Tau Wae 02982001Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4985 pcs Pepa Raraunga 02982001Z.pdf
Tuhinga 32V Kāhua Whakamutunga Bolt Down
Raupapa MEGA® 298 Ētahi Ingoa 0298 2001
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Bolt Down Rahi Whakairo 2.700" L x 0.750" W x 0.420" H (68.58mm x 19.05mm x 10.67mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related MEGA 298 Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 500A 32V 2 Circuit Bolt Down Chassis Mount
Whakatauranga onamata 500A Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0298200.V
0298200.V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK