0293575.MXJ
Hua Hua
Tau Wae: 0293575.MXJ
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 75A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 0293575.MXJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0293575.MXJ
Tau Wae 0293575.MXJ Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 75A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63012 pcs Pepa Raraunga 0293575.MXJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.670" L x 0.520" W x 1.059" H (17.00mm x 13.20mm x 26.90mm)
Raupapa PAL™ 293 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0293575MXJ
293575.MXJ
293575MXJ
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 75A
Tae Gray Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0293565.T
0293565.T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 65A 32VDC AUTO LINK
I roto i te taonga: 19731 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 32VDC AUTO LINK
I roto i te taonga: 65539 pcs
Tikiake: 0293830.MXJ.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: PLUG TEST PS2 2.0MM SOCKET