0293565.MXJ
Hua Hua
Tau Wae: 0293565.MXJ
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 65A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 0293565.MXJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0293565.MXJ
Tau Wae 0293565.MXJ Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 65A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56533 pcs Pepa Raraunga 0293565.MXJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.670" L x 0.520" W x 1.059" H (17.00mm x 13.20mm x 26.90mm)
Raupapa PAL™ 293 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0293565MXJ
293565.MXJ
293565MXJ
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 65A