0283080.H
Hua Hua
Tau Wae: 0283080.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 80A 32VDC 100 PACK
Ngā Rauemi: 0283080.H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0283080.H
Tau Wae 0283080.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 80A 32VDC 100 PACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37359 pcs Pepa Raraunga 0283080.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.898" L x 0.638" W x 0.866" H (22.81mm x 16.20mm x 22.00mm)
Raupapa PAL™ 283 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0283080H
283080.H
283080H
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 80A