0283070.U
Hua Hua
Tau Wae: 0283070.U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 70A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 0283070.U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0283070.U
Tau Wae 0283070.U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 70A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54486 pcs Pepa Raraunga 0283070.U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.898" L x 0.638" W x 0.866" H (22.81mm x 16.20mm x 22.00mm)
Raupapa PAL™ 283 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0283070U
283070.U
283070U
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 70A